Adam Fulara w The Great American Music Hall (San Francisco, U.S.A.)

9 września 2007 roku Adam Fulara zagrał koncert w prestiżowej The Great American Music Hall w San Francisco (USA). Występ był częścią gali muzycznej zorganizowanej z okazji uczczenia 50. rocznicy istnienia słynnego sklepu z płytami winylowymi "Music Village", oraz przejścia jego właściciela Johna Goddarda na emeryturę.

Music Village jest "instytucją" kulturalną w okręgu zatoki San Francisco. W sklepie zaopatrywali się sławni muzycy jak np. B.B. King, a John Goddard dwa razy w roku organizował koncerty - spotkania ze znanymi muzykami. John promował często także młode talenty muzyczne, stąd zaproszenie...

W czasie gali wystąpiło kilku sławnych muzyków. Na zdjęciach Adam Fulara z Sammy Hagarem i Stu Hammem - występującymi tego samego wieczoru.

Na koncert artystów przywoziła limuzyna (fot.), ceny biletów na koncert to 200 i 100 USD.

W czasie wydarzenia był kręcony film dokumentalny o Music Village, który zawierać będzie fragmenty występów, oraz wywiady ze wszystkimi muzykami.

POLISH PRODIGY - tak pisały amerykańskie gazety o Adamie w zapowiedziach kulturalnych... The Great American Music Hall zalicza się do najbardziej prestiżowych sal koncertowych na świecie.

Fot. David Hardy, Barry Tornato, Pete Borum.

Wycinki prasowe

Czy ostrzeszowski muzyk wyda płytę w U.S.A? - Czas Ostrzeszowski (03.10.2007) - Relacja z koncertu w The Great American Music Hall (San Francisco, U. S. A.)
Czy ostrzeszowski muzyk wyda płytę w U.S.A? - Czas Ostrzeszowski (03.10.2007) - Relacja z koncertu w The Great American Music Hall (San Francisco, U. S. A.)

Zdjęcia

Zobacz pozostałe galerie

Kontakt

Adam Fulara

adres mail
adam@fulara.com

Adam Fulara

Numer telefonu
tel. kom.
(+48) 604 695 855

Tomasz Fulara

adres mail
tfulara@o2.pl

youtube facebook instagram snapchat