Strona główna - www.fulara.com
Fulara.com
Newsletter i ulubione
· Kanał RSS - nowo¶ci
· 
[więcej...]
Polecamy
·  www.SoundTrade.pl
·  Trio basowe Be3
·  Tomek na MySpace
Prywatna Szkoła Muzyki Rozrywkowej

REK Guitars - best choice for you!

RotoSound strings - finnest choice!

Taurus - wzmacniacze basowe

BOX - najlepsze nagłośnienie do techniki tapping oburęczny!

Merlin Pickups

Professional Cables

GMR gitary basowe

G-Lab efekty gitarowe

Magazyn Gitarzysta

Wydawnictwo ABSONIC

Guitar Zone - portal gitarowy

Kup płytę ''Doubleshred''

Marek Niechciał (perkusja)

... a ja dalej nie zmieniłem nazwiska ...

Marek NiechciałUrodziłem się 12.02.1969 roku. Moj± przygodę z perkusj± zacz±łem dopiero w wieku 19 lat, dzięki wujkowi, który pozbył się kłopotu daj±c mi swojego starego EVERPLAYA z lat sze¶ćdziesi±tych. A potem... było już tylko lepiej...

Na pocz±tku założyli¶my wraz z przyjaciółmi zespół o nazwie EXP (jak sama nazwa wskazuje, dla nas wszystkich był to jeden wielki eksperymet muzyczny i nie tylko). Jaki¶ czas póĽniej udało mi się wygryĽć z posady perkusistę grupy TNT. No cóż... facet miał po prostu problem ze znalezieniem wolnego czasu na brak którego ja nie mogłem narzekać.

To było kilka lat ¶wietnej zabawy i ciężkiej pracy. Pod okiem już wówczas ¶wietnego gitarzysty Jacka Zaitza i reszty składu TNT (Edyty Pietrzykowskiej - obecnie Zaitz ;o( , Zbyszka Kempy, Witka Wołka i Piotra Mamczaka - wszyscy trzej nie zmienili nazwiska do tej pory ;o) ) doskonaliłem sw± technikę gry. W tym czasie poznałem moj± obecn± żonę Magdę - jednak, podobnie jak i koledzy, dalej nie zmieniłem nazwiska. ;o) Po rozpadzie TNT wraz z Jackiem i Edyt± oraz nowym basist± Grzegorzem Wilkiem założyli¶my KOKO BAND.

Marek NiechciałI znowu minęło kilka ¶wietnych lat W międzyczasie ożeniłem się, Jacek wraz z Edyt± wyjechali do Londynu, a ja w dalszym ci±gu nie zmieniłem nazwiska. ;o) Następnie był BLUES BLASTER. Po nim PLASTER (udało nam się nawet wydać płytę). Było fajnie, ale oba projekty okazały się niestety niewypałami. (Brakowało Jacka?)

Obracaj±c się przez cały czas w gronie przyjaciół postanowili¶my w końcu zmienić nasze życie. W ten oto sposób powstał zesół BIG LEBOWSKI. Miła przyjacielska atmosfera, ;o) imprezy, no i czasami granie sprawiły, że będziemy się trzymać razem pewnie do emerytury. ;o)

Jesieni± 2003 roku dostałem od braci Fulara propozycję grania w FOOL-X. I to było to... chociaż nawet wtedy postanowiłem nie zmieniać nazwiska. ;o) Z każdym koncertem i z każd± prób± przekonuję się o tym że granie w FOOL-X to strzał w dziesi±tkę. Gram to co lubię, z dobrymi muzykami i mam z tego niebywał± przyjemno¶ć. Do zobaczenia na koncertach.

Pozdrawiam Wszystkich
Marek (zawsze) Niechciał
ho_no@op.pl


Kanał RSS | Xięga Gości | Statystyki | Ankiety | Baner | Tech-info | Mapa | Nowości

© 2002 - 2017 Fulara.com
Wszelkie prawa zastrzeżone!
Kontakt: