Fotorelacja - MusikMesse 2007 (Frankfurt n/Menem)

W dniach 28-31 marca 2007 odwiedziłem MusikMesse - największe targi muzyczne w Europie, odbywające się corocznie we Frankfurcie nad Menem. Moje uczestnictwo w targach było odpowiedzią na zaproszenie dwóch firm: producenta znakomitych strun ROTOSOUND, oraz firmy lutniczej MENSINGER.

Dla niewtajemniczonych: MusikMesse obejmuje obszar małego miasteczka i co roku przewija się przez te targi kilkadziesiąt tysięcy ludzi. W wystawie bierze udział kilka tysięcy firm... Wnioski są dwa: olbrzymi hałas, oraz bardzo wielu znaczących ludzi przemysłu muzycznego.... Sam osobiście zwiedziłem tylko dwie z dziewięciu hal przez 4 dni...

Firma Rotosound reklamowana była przeze mnie i basistę Billy Sheehana znanego m. in. z zespołów Steve Vaia i Mr. Big (zob. plakat, fot. 1). Ja występowałem na stoisku RotoSound w piątek i sobotę, Billy w sobotę.

Czasem trzeba wyjechać do Niemiec, aby poznać znanych polskich muzyków, wreszcie poznałem Pilicha i Adriana Maruszczyka (fot. 2)

Oprócz tego dane mi było poznać wiele znanych gwiazd gitary np. Michaela Angelo Batio i Billego Sheehana, oraz spotkać Dave'a Mustaine'a (Megadeth), Kerry'ego Kinga (Slayer) i wielu innych... Najbardziej ucieszyło mnie to, że oni znali moje nagrania. Michael Angelo Batio podpisał gitarę, na której grałem.

Najcenniejszą zdobyczą targów było właśnie nawiązanie wielu kontaktów z muzykami, menagerami i producentami sprzętu.

Wycinki prasowe

Polacy na MusikMesse 2007 (Frankfurt n/Menem) - TopGuitar (Maj, Czerwiec 2007)
Polacy na MusikMesse 2007 (Frankfurt n/Menem) - TopGuitar (Maj, Czerwiec 2007)

Zdjęcia

Zobacz pozostałe galerie

Kontakt

Adam Fulara

adres mail
adam@fulara.com

Adam Fulara

Numer telefonu
tel. kom.
(+48) 604 695 855

Tomasz Fulara

adres mail
tfulara@o2.pl

youtube facebook instagram snapchat